Powrót

 

fotografia ślubna standard - opis usługi

 

 

    Fotograf towarzyszy wam przez cały dzień, od momentu przygotowań, przed błogosławieństwem aż do oczepin włącznie. Orientacyjnie, przez ok. 10-12 godzin. Bacznie obserwuje przebieg całej uroczystości. 

Stara się, odzwierciedlić  jak najlepiej emocje, towarzyszące wszystkim weselnikom. 

 

  

 

Pragniecie wymknąć się z wesela na krótki plener? 

 

Nie ma najmniejszego problemu, możemy wykonać kilka ujęć, 

 

... nawet więcej. 

 

 Jest jednak coś, co nie pozwala komfortowo pracować, pozować i być całkowicie naturalnym. Tym czymś jest stres, spowodowany brakiem czasu. Przecież nie może umknąć Wam zabawa, no i goście też czekają.

 Godzinka nieobecności na balu, jest powiedzmy do przyjęcia, ale dla fotografa to dopiero początek rozgrzewki, dlatego jeżeli chodzi o jakość fotografii plenerowej, polecę zawsze  inny dzień, niż dzień wesela.

 

  

 

Plener fotograficzny w innym dniu, generuje naturalnie dodatkowe koszty, 

 

ale efekt widoczny na zdjęciach jest nieporównywalny. Czyż nie warto, choćby dla tego zdecydować się na zdjęcia w innym dogodnym terminie ? 

 

  

 

  Często jestem pytany o ilość plików, które oddajemy finalnie. Odpowiadam, że od około czterystu w górę. Wszystko tak naprawdę zależy od klimatu wesela. Ilość jest nieograniczona, lecz nie o ilość,  

ale o jakość tak naprawdę chodzi w dobrym fotreportażu.  

 

  

 

  Wszystkie pliki są poddane korekcji barwnej z kadrowaniem jeśli naturalnie tego wymagają. Dobry fotograf stara się jak najmniej ingerować cyfrowo w wykonane pliki. Sztuką jest idealne naświetlenie zdjęcia w momencie jego powstania. 

 

 

Najciekawsze fotografie doskonale będzie umieścić w profesjonalnym fotoalbumie, nie mylić proszę z fotoksiążką. 

 

Fotoksiążka to uboga krewna fotoalbumu. 

 

... ale ten wybór pozostawiam  Państwu. 

 

  ZAPRASZAM DO REZERWACJI TERMINU